ASKİ Mamak Bölge Müdürlüğü logo

Tel: (0312) 373 0141 veya (0312) 373 0142

Adres: Yoncalık Mh. 5. Sokak, No: 1, Üregil, Mamak, Ankara, Türkiye


ASKİ Mamak Bölge Müdürlüğü, Ankara ili Mamak ilçesinde yer alıyor. ASKİ Mamak Bölge Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. ASKİ Mamak Bölge Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak ASKİ Mamak Bölge Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak ASKİ Mamak Bölge Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: ASKİ Mamak Bölge Müdürlüğü

1 görüş var

  • SAYIN MÜDÜRÜM SELAMLAR SAİMAKADIN .şžEHİT İDRİS YILMAZ CADDESİNİN BAşžINDA SIK SIK TIKANMA OLUYOR HERTIKANMASINDA EVLERİMİZİ KANAL BASACAK KORKUSUYAşžIYORUZ YOLDA ÇÖKME OLMUşž GALİBA GELEN ARKADAşžLAR HEP AYNI şžEYİ SÖYLÜYOR YALANDAN AÇILDI DENİYOR ğžİDİYORLAR AMA ESKİ BÜZLER OLDUGU İÇİN ARTIK OLMUYOR YAKLAşžIK BİR AY ÖNCE 200MT İLERİSİNDE ÇALIşžMA YAPILDI KANAL BORULARI DEğžİşžTİ .MUHTARIMIZA SORUYORUZ DEğžİşžECEK DİYOR AMA İKİ YILDIR AYNIşžEY SÖYLENİYOR BU KONUYLA İLğžİLİ SİZDEN VEYA EKİP ARKADAşžLARDAN CEVAP BEKLİYORUM SAYGILARIMLA.TUNÇ APT.YÖNETİCİSİ.ÜMİT ARSLAN.0533 4406443

    Misafir, 12.05.2010 22:11:00

ASKİ Mamak Bölge Müdürlüğü adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.56 puan almıştır.
ASKİ Mamak Bölge Müdürlüğü
, Mamak, Ankara.
+90(0312) 373 0141 ASKİ Mamak Bölge Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak ASKİ Mamak Bölge Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...