ASKİ Etimesgut Bölge Müdürlüğü logo

Tel: (0312) 243 2521

Adres: 30 Ağustos Mh. 188. Sokak, Şehir Mezarlığı Üstü, Etimesgut, Ankara, Türkiye


ASKİ Etimesgut Bölge Müdürlüğü, Ankara ili Etimesgut ilçesinin 30 Ağustos Mah. mahallesinde yer alıyor. ASKİ Etimesgut Bölge Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. ASKİ Etimesgut Bölge Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    ASKİ Etimesgut Bölge Müdürlüğü
    Toplam 37 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.68 puan aldı.
  • sularımız hergün kesiliyo hiç bi yetkilinin umrunda değil bu yaz ve geçtiğimiz yaz köy hayatı çektik sayenizde bu belediyenin halka yaptığı iyilik değil aksine kötülük yapıyo rezillik çektiriyo yollar belediye sayesinde delik deşik bi çare bulunsun artık buna belediyenin başına bizim oylarımızla geldiniz bu konuyuda önemseyin artık bi sene değil üç senedir aynı sorunu yaşıyoruz

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak ASKİ Etimesgut Bölge Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak ASKİ Etimesgut Bölge Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: ASKİ Etimesgut Bölge Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak ASKİ Etimesgut Bölge Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...