ASKİ Çankaya Bölge Müdürlüğü logo

Tel: (0312) 440 7135 veya (0312) 440 7135

Adres: Yıldızevler 1. Caddde, Ziraat Blokları Yanı, Çankaya, Ankara, Türkiye


ASKİ Çankaya Bölge Müdürlüğü, Ankara ili Çankaya ilçesinin Birlik Mah. mahallesinde yer alıyor. ASKİ Çankaya Bölge Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. ASKİ Çankaya Bölge Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

  ASKİ Çankaya Bölge Müdürlüğü
  Toplam 32 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.81 puan aldı.
 • Sn. ASKİ Çankaya Bölge müdürlüğü:
  Yüksel Caddesinde Müdürlüğünüz elemanlarınca yeni döşenen içmesuyu borusu hattında "Mülkiyeliler lokali ile , yıkılan işmerkezi arasındaki bölümde" su kaçağı olduğu görülmektedir. zira her geçen gün zemin yüzeyindeki göllenme bariz bir biçimde arttığı görülmektedir. O kısmın açılarak su kaçağının giderilmesi gerekir.
  Ayrıca; yeni konulan yangın muslğu dikey şakulünde monte edilemezmiydi acaba?
  Hergün oradan günde iki kere geçtiğimde gözüme batan bu aksaklıkların giderilmesi hususunda Sn Bölge Müdürü Necmettin beyin de ilgi göstereceğini ümit ediyorrum.
  saygılarımla.

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak ASKİ Çankaya Bölge Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak ASKİ Çankaya Bölge Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: ASKİ Çankaya Bölge Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak ASKİ Çankaya Bölge Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...