Tel: (0222) 220 4530

Adres: Tsk Eskişehir Asker Hastanesi, , 26020 Kırmızıtoprak, , Eskişehir, Türkiye


Askeri Hava Hastanesi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinin Kırmızıtoprak Mah. mahallesinde yer alıyor. Askeri Hava Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Askeri Hava Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Askeri Hava Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Askeri Hava Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Askeri Hava Hastanesi

0 görüş var

Askeri Hava Hastanesi adlı mekan, 41 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
Askeri Hava Hastanesi
Kırmızıtoprak Mah., Odunpazarı, Eskişehir.
+90(0222) 220 4530 Askeri Hava Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Askeri Hava Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...