Tel: (0216) 348 1955

Adres: Kurbağalıdere Caddesi, Saka İşhanı, No. 40, Kat: 3 - 4- 5 hasanpaşa - Kadıköy - İstanbul İstanbul, Türkiye


Aşiyan Musiki Derneği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Hasanpaşa Mah. mahallesinde (Kurbağalıdere Caddesi) yer alıyor. Aşiyan Musiki Derneği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aşiyan Musiki Derneği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Musiki Derneğimizde zamanı sınırlı musiki serverlerde düşünülerek gündüz - akşam - haftasonu olmak üzere 3 ayrı grupta Türk Müziği çalışmaları yapılmakta bu 3 grubun birleşmesi ile yılda en az 4 konser verilmektedir. www.asiyanmusikidernegi.com Derneğimizde yapılan çalışmalar aşağıda verilmiştir. Türk Müziği Koro, Repertuar, Usûl-nota ve nazariyat Türk Halk Müziği Koro çalışmaları Özel Enstrüman dersleri ( Kanun, Ud, Keman, Ney, Bağlama,Piyano,) Şan Dersleri Konservatuara ve Güzel Sanatlar'a giriş dersleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aşiyan Musiki Derneği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aşiyan Musiki Derneği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aşiyan Musiki Derneği

1 görüş var

  • Artık bize daha rahat ulaşbileceksiniz.

    Misafir, 02.03.2010 10:27:00

Aşağıdaki formu kullanarak Aşiyan Musiki Derneği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...