Tel: (0216) 631 3124

Adres: Kazımkarabekir Mah. İnönü Cad. No: 46, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Asım Ülker Çok Programlı Lisesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Kazım Karabekir Mah. mahallesinde yer alıyor. Asım Ülker Çok Programlı Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Asım Ülker Çok Programlı Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Asım Ülker Çok Programlı Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Asım Ülker Çok Programlı Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Asım Ülker Çok Programlı Lisesi

0 görüş var

Asım Ülker Çok Programlı Lisesi adlı mekan, 55 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
Asım Ülker Çok Programlı Lisesi
Kazım Karabekir Mah., Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 631 3124 Asım Ülker Çok Programlı Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Asım Ülker Çok Programlı Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...