Tel: (0212) 631 2211

Adres: Akdeniz Cad. No: 6 Bank Asya Başçılar İş Merkezi Kat: 4 Daire: 7 Hocaüveyz Mh. Fatih, , İstanbul, Türkiye


Asil Tur, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Asil Tur yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Asil Tur nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yurtiçinde ve yurtdışında turlar düzenlemek, kara deniz ve hava ulaştırma araçlarının biletlerini satmak, konaklama, eğlence, spor, gösteri, kamp, kongre, konferans ve benzeri organizasyonlar yapmak ve yaptırmak işletmeciliği ile iştigal etmek mevcut seyahat işletmelerinin temsilciliğini almak şartı ile bu firmaların acenteliğini yapmak ve yaptırmak, Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatları yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak satmak bunların üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı konut ve işyerleri yapmak satmak her türlü hafriyat işlerini yapmak kat irtifakı düzenlemek ve tapu siciline tescil ettirmek, Yurtiçi ve yurtdışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak. Müstakil konut iş hanları fabrikalar yollar park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler tatil köyleri inşa etmek kiraya vermek satmak. Emlak arazi alım satım işlerini yürütmek. İştigal mevzuna giren işler için dahilinde ve dış piyasadan uzun orta ve kısa vadeli krediler alabilir bu nedenle de ilgili merciler ile anlaşmalar yapabilir şirketin ihtiyaç duyacağı istikrazlarda bulunabilir şirket alacakların teminat altına almak için gayrimenkul ipoteği ve menkul rehini alabilir fekkedebilir ve şirket mevzuunda mütevellit borçlar için gayrimenkul ipoteği ve menkul rehini verebilir Her türlü inşaat malzemelerinin alımı, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak, Her nevi konut ve işyerinin altyapı üstyapı dekorasyon ve tadilat işlerini yürütmek, ve 29. 12. 2005 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Asil Tur
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Asil Tur nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Asil Tur konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Asil Tur