yazdır
 • Nereye: Asil Tur adresine

Asil Tur hakkında

Asil Turizm Seyahat ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi, Yurtiçinde ve yurtdışında turlar düzenlemek, kara deniz ve hava ulaştırma araçlarının biletlerini satmak, konaklama, eğlence, spor, gösteri, kamp, kongre, konferans ve benzeri organizasyonlar yapmak ve yaptırmak işletmeciliği ile iştigal etmek mevcut seyahat işletmelerinin temsilciliğini almak şartı ile bu firmaların acenteliğini yapmak ve yaptırmak, Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatları yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak satmak bunların üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı konut ve işyerleri yapmak satmak her türlü hafriyat işlerini yapmak kat irtifakı düzenlemek ve tapu siciline tescil ettirmek, Yurtiçi ve yurtdışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak. Müstakil konut iş hanları fabrikalar yollar park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler tatil köyleri inşa etmek kiraya vermek satmak. Emlak arazi alım satım işlerini yürütmek. İştigal mevzuna giren işler için dahilinde ve dış piyasadan uzun orta ve kısa vadeli krediler alabilir bu nedenle de ilgili merciler ile anlaşmalar yapabilir şirketin ihtiyaç duyacağı istikrazlarda bulunabilir şirket alacakların teminat altına almak için gayrimenkul ipoteği ve menkul rehini alabilir fekkedebilir ve şirket mevzuunda mütevellit borçlar için gayrimenkul ipoteği ve menkul rehini verebilir Her türlü inşaat malzemelerinin alımı, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak, Her nevi konut ve işyerinin altyapı üstyapı dekorasyon ve tadilat işlerini yürütmek, ve 29. 12. 2005 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Asil Tur için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar