Tel: (0232) 259 1114

Adres: Korutürk Mah. Kestane Sok. 1, 1, Balçova, İzmir, Türkiye


Asil Nadir İlköğretim Okulu, İzmir ili Balçova ilçesinin Korutürk Mah. mahallesinde (Kestane Sokak) yer alıyor. Asil Nadir İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Asil Nadir İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Asil Nadir İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Asil Nadir İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Asil Nadir İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • süper okul

    Misafir, 26.02.2011 21:10:00

Asil Nadir İlköğretim Okulu adlı mekan, 32 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.53 puan almıştır.
Asil Nadir İlköğretim Okulu
Korutürk Mah.Kestane Sokak, Balçova, İzmir.
+90(0232) 259 1114 Asil Nadir İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Asil Nadir İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...