Tel: (0212) 503 8030

Adres: Fetih Cad. No: 10 Noter Hanı Kat: 4 Şirinevler Mh. Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Asgün Turizm, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Siyavuşpaşa Mah. mahallesinde (Tamer Aydın Myd) yer alıyor. Asgün Turizm yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Asgün Turizm nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Asgün Turizm nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Asgün Turizm konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Asgün Turizm

1 görüş var

  • merhaba ben samsun dan erdal samsunda çalışmakta olan ptt aracınız 34 GD 1310 plakalı aracınızı kullanan mücahit isimli şahsın src olmayım suç işlediğini bildirmek isterim gereğinin yapılmasını arz ederim

    Misafir, 04.04.2014 09:44:00

Asgün Turizm adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.56 puan almıştır.
Asgün Turizm
Siyavuşpaşa Mah.Tamer Aydın Myd, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 503 8030 Asgün Turizm

Aşağıdaki formu kullanarak Asgün Turizm ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...