Tel: (0212) 516 2642

Adres: Telsiz Mah. Prof. Muammer Aksoy Cad. No:26/a Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • Bu firma 25 senedir faal

Asflaş Deri, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Telsiz Mah. mahallesinde yer alıyor.

Her türlü tabii deri, kürk ve pamuklu, yünlü, ipekli veya bunların karışımından yapılmış kumaşlardan giyim eşyaları imali, alım satımı, ithal ve ihracını yapmak, her türlü deri, kumaş ile iplik, iplik hammaddesi, astar, tela gibi konfeksiyon levazımatının, aksesuar ve malzemelerinin, tekstil ürünlerinin, konfeksiyon dikim ve imal makinalarının, kumaş örme ve dokuma makinalarının imali, alım satımını yapmak ve Bina, arsa, arazi gibi gayrimenkullerin alım satımını yapmak, komisyonculuğunu yapmak bina ve tesis inşa etmek Yukarıdaki faaliyet konuları ile ilgili fabrika imalathane atölyeler kurup işletmek gayrimenkul almak inşa etmek, kiralamak satmak rehin vermek gerekli makina ve malzemeleri nakil vasıtalarını yurt içinden ve yurt dışından temin ve tedarik etmek ve anöszelşemisnde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Asflaş Deri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...