Tel: (0212) 510 8137

Adres: Prof. Muammer Aksoy Cad. No: 63 Finansbank Yanı Gökalp Mh. Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Asder Deri Giyim, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Gökalp Mah. mahallesinde (Prof. Muammer Aksoy Cadde) yer alıyor. Asder Deri Giyim yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Asder Deri Giyim nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Asder Deri Giyim nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Asder Deri Giyim konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Asder Deri Giyim

0 görüş var

Asder Deri Giyim adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
Asder Deri Giyim
Gökalp Mah.Prof. Muammer Aksoy Cadde, Zeytinburnu, İstanbul.
+90(0212) 510 8137 Asder Deri Giyim

Aşağıdaki formu kullanarak Asder Deri Giyim ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...