Tel: (0212) 674 2650

Adres: Tuna Sok. No: 51 Yıldırım Mh. Bayrampaşa, , İstanbul, Türkiye


Aşanteks Tekstil, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Yıldırım Mah. mahallesinde (Tuna Sokak) yer alıyor. Aşanteks Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aşanteks Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü suni deri ve deriden mamul malzemelerin alımı toptan ve perakende olarak satımı. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü makine teçhizat tesisat gayrimenkul arsa ve binalar alabilir satabilir inşa edebilir kiralar kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir ipotek alabilir ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhid taksim parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir ve 24. 6. 2008 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler,


0 görüş var

    Aşanteks Tekstil
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aşanteks Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aşanteks Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aşanteks Tekstil