Tel: (0216) 415 7270

Adres: Aşağı Dudullu Mah. Cami Caddesi, No: 9, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Aşağı Dudullu Mahallesi Muhtarlığı, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Aşağı Dudullu Mah. mahallesinde yer alıyor. Aşağı Dudullu Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aşağı Dudullu Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aşağı Dudullu Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aşağı Dudullu Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aşağı Dudullu Mahallesi Muhtarlığı

0 görüş var

Aşağı Dudullu Mahallesi Muhtarlığı adlı mekan, 36 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
Aşağı Dudullu Mahallesi Muhtarlığı
Aşağı Dudullu Mah., Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 415 7270 Aşağı Dudullu Mahallesi Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Aşağı Dudullu Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...