Tel: (0212) 577 7577

Adres: Abdi İpekçi Cad. Kamer Sok. No: 6/A İsmetpaşa Mh. Bayrampaşa, , İstanbul, Türkiye


Arzum Elektrik, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin İsmetpaşa Mah. mahallesinde (Kamer Sokak) yer alıyor. Arzum Elektrik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Arzum Elektrik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Arzum Elektrik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Arzum Elektrik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Arzum Elektrik

1 görüş var

  • marhaba baska yerede isterdim sikayet etmek fakat tlf lariniza bakmiyorsaniz nedenbu isi ustlendiniz lutfen tlf cevap verlsin ne zaman arasam meskul veya cevap verilmiyor

    Misafir, 29.03.2014 15:08:00

Aşağıdaki formu kullanarak Arzum Elektrik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...