Tel: (0466) 212 1081

Adres: Çarşı Mah. İnönü Cad. Artvin, Merkez Artvin, Türkiye


Artvin Kazım Karabekir Anadolu Lisesi, Artvin ili Artvin Merkez ilçesinin Çarşı Mah. mahallesinde (İnönü Caddesi) yer alıyor. Artvin Kazım Karabekir Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Artvin Kazım Karabekir Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Artvin Kazım Karabekir Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Artvin Kazım Karabekir Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Artvin Kazım Karabekir Anadolu Lisesi

0 görüş var

Artvin Kazım Karabekir Anadolu Lisesi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Artvin Kazım Karabekir Anadolu Lisesi
Çarşı Mah.İnönü Caddesi, Artvin Merkez, Artvin.
+90(0466) 212 1081 Artvin Kazım Karabekir Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Artvin Kazım Karabekir Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...