Tel: (0466) 212 1053

Adres: Dere Mah. Şehit Ömer Zeki Varan Sok.no 45 Artvin, Merkez Artvin, Türkiye


Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Artvin ili Artvin Merkez ilçesinin Balcıoğlu Mah. mahallesinde (Şht. Ömer Zeki Varan Sokak) yer alıyor. Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kız Teknik ve Meslek Lisesi

0 görüş var

Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Kız Teknik ve Meslek Lisesi
Balcıoğlu Mah.Şht. Ömer Zeki Varan Sokak, Artvin Merkez, Artvin.
+90(0466) 212 1053 Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...