Tel: (0312) 358 2000

Adres: Karargahtepe Mah. Şelale Sok. No: 6 (merkez Bankası Evleri) Kalaba, Keçiören, Ankara, Türkiye


Artı Başarı Etüt Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinin Karargahtepe Mah. mahallesinde (Şelale Sokak) yer alıyor. Artı Başarı Etüt Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Artı Başarı Etüt Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Artı Başarı Etüt Eğitim Merkezi, öğrencilerin ilgi, yetenek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sınıf düzeylerine göre ayrı sınıflarda, öğrenci merkezli eğitimi esas alan bir anlayışla hizmet vermektedir. Öğrencilerimizin okuldan artan zamanlarında akademik, kültürel ve psiko-sosyal gelişimlerini sağlıklı bir ortamda tamamlamalarını sağlamak ve düşünen, sorgulayan bireyler yetiştirmek en öncelikli hedefimizdir.


1 görüş var

    Artı Başarı Etüt Merkezi
    Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.18 puan aldı.
  • çok iyi...

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Artı Başarı Etüt Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Artı Başarı Etüt Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Artı Başarı Etüt Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Artı Başarı Etüt Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...