Art Desıgn - MODOKO logo

Tel: (0148) 420 6149

Adres: MODOKO Mobilyacılar Sitesi, 3. Cadde No: 232 Yukarı Dudullu, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Art Desıgn - MODOKO, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Yukarı Dudullu Mah. mahallesinde (NATO Yolu Caddesi) yer alıyor. Art Desıgn - MODOKO yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Art Desıgn - MODOKO nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Art Design Modern Mobilya Tasarlayan Üreten Projelendiren Ve Ürünlerini Çağın Teknik Gereksinimlerini Karşılayacak Şekilde Oluşturan Ve Geliştiren Bir Firmadır.ayrıca;otel Çalışmalarında Rustik Ve Klasik Mobilyaların Mimari Ve İç Mimari Projeleri Uygun Olarak Tasarım, Modelleme Ve Uygulamaları Gerçekleştirilir.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Art Desıgn - MODOKO nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Art Desıgn - MODOKO konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Art Desıgn - MODOKO

Aşağıdaki formu kullanarak Art Desıgn - MODOKO ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...