Tel: (0262) 745 0076

Adres: 41700 Bağlarbaşı Mah. Bayır Sok. No: 1, Darıca, Kocaeli, Türkiye


Darıca Aslan Çimento İlköğretim Okulu, Kocaeli ili Darıca ilçesinin Fevzi Çakmak Mah. mahallesinde (Akçalı Sokak) yer alıyor. Darıca Aslan Çimento İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Darıca Aslan Çimento İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Darıca Aslan Çimento İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Darıca Aslan Çimento İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Darıca Aslan Çimento İlköğretim Okulu

0 görüş var

Darıca Aslan Çimento İlköğretim Okulu adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.93 puan almıştır.
Darıca Aslan Çimento İlköğretim Okulu
Fevzi Çakmak Mah.Akçalı Sokak, Darıca, Kocaeli.
+90(0262) 745 0076 Darıca Aslan Çimento İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Darıca Aslan Çimento İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...