Tel: (0216) 379 7079

Adres: Alibaba Cad. No: 11 Dolayoba Mh. Pendik, , İstanbul, Türkiye


Armelit Kostüm Atölyesi, İstanbul ili Pendik ilçesinin Dumlupınar Mah. mahallesinde (Ali Baba Caddesi) yer alıyor. Armelit Kostüm Atölyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Armelit Kostüm Atölyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket, her türlü turistik hediyelik eşya, halı, giysi ve takı gibi eşyaların alım satımı, imali, ithal ve ihracı ile pazarlaması Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir satabilir kiralar kiraya verir bunlar üzenide ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir ipotek alabilir ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir, şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir, her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhid taksim parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir ve şirketin 7. 2. 2011 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Armelit Kostüm Atölyesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Armelit Kostüm Atölyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Armelit Kostüm Atölyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Armelit Kostüm Atölyesi