Tel: (0212) 580 4681

Adres: Yeşilova Mah. Bağlar Cd. No: 3 / 1 Küçükçekmece e 5 Üzeri Florya Metrobüs Duragı İstanbul İstanbul, Türkiye


Armada Optik, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Yeşilova Mah. mahallesinde (Bağlar Caddesi) yer alıyor. Armada Optik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Armada Optik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar ve Fırsat Reyonlarımız:
37 tl'den başlayan gözlük fiyatlarımızla, tüm ürünlerimiz hem kaliteli hem ekonomik.
Sürekli yenilenen modelleri ve zengin çeşitleriyle, ekonomik fiyatlı fırsat ürünlerini mağazamızda bulunan Fırsat Reyonlarında bulabilirsiniz.
Koşulsuz İade ve Değiştirme:
Mağazamızdan satın almış olduğunuz ürünleri, garanti belgesi ile birlikte getirerek iade edebilir veya tercih edeceğiniz bir başka ürünle değiştirebilirsiniz.
Hatasız Ölçümlerle Reçeteye Uygun Ürün:
Tüm ölçümler, son teknolojiye sahip ekipmanlar ile, doktorunuzun verdiği reçeteye uygun olarak, hatasız gerçekleştirilmektedir.
Son Teknolojiye Sahip Ekipmanlar:
Gerek servis sırasında gerekse cam-çerçeve uygulamalarımızda, en son teknolojiye sahip ekipmanlar kullanılmaktadır.
Ömür Boyu Ücretsiz Bakım ve Servis Hizmeti:
Mağazamızdan alacağınız tüm ürünlerinize ömür boyu Ücretsiz plaket, sap ve vida ayarı ve değişimi yapılmaktadır. Ayrıca gözlüklerinizi uzun süreli kullanabilmeniz ve koruyabilmeniz için ücretsiz Armada Optik temizleme bezi ve kılıfı istemeyi unutmayın.
Avrupa Birliği Standartlarında* 2 Yıl Garantili Orijinal Ürünler:
Armada Optik'te tüm ürünlerimiz Avrupa Birliği standartlarında* olup, 2 yıl garantili ve orijinaldir.
5000'den Fazla Çeşit:
Magazamızda, her zevke, her bütçeye ve her yaşa uygun 5000'den fazla "optik çerçeve" ve "güneş gözlüğü", farklı özelliklerde geniş stok avantajıyla her çeşit "kontakt lens" bulunmaktadır.
Diplomalı Optisyen ve Eğitimli Satış Danışmanları:
Magazamızda, diplomalı optisyen ve eğitimli satış danışmanlarımız hizmet vermektedir.
Ücretsiz Ultrasonik Temizleme:
Gözlüklerinizi istediğiniz zaman, herhangi bir mağazamızda Ultrasonik Temizleme cihazı ile Ücretsiz temizletebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Armada Optik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Armada Optik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Armada Optik

Aşağıdaki formu kullanarak Armada Optik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...