Armada Alışveriş Merkezi logo

Tel: (0312) 219 1319

Adres: Beştepeler Mh. Eskişehir Yolu, No: 6, Armada Avm, Pk: 06520, Söğütözü, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Armada Alışveriş Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Beştepeler Mah. mahallesinde (Armada) yer alıyor. Armada Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Armada Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Armada Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Armada Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Armada Alışveriş Merkezi

0 görüş var

Armada Alışveriş Merkezi adlı mekan, 45 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.73 puan almıştır.
Armada Alışveriş Merkezi
Beştepeler Mah.Armada, Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 219 1319 Armada Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Armada Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...