Tel: (0216) 394 3032

Adres: Turgut Özal Cad. Demircan Sok. No: 2 Orhanlı Tuzla, , İstanbul, Türkiye


Arıtaş Basınçlı Kaplar, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Mescit Mah. mahallesinde (Turgut Özal Caddesi) yer alıyor. Arıtaş Basınçlı Kaplar yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Arıtaş Basınçlı Kaplar nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Basınçlı kaplar ile ilgili kreojenik tankların her türlü tesisatının imalatını yapmak ve bu konu ile ilgili tesisler kurup çalıştırmak işletmek. Basınçlı kaplar ve Doğal gaz LNG ile ilgili, likit sabit ve mobil olarak imalatı ve tesisatları ile ilgili taahhütler yapmak, şirket maksadını gerçekleştirmek için, her türlü gayrimenkul tasarrufunda bulunabilir, gayrimenkul ve menkulleri satın alabilir, satabilir, kiralayabilir, ipotek ve her nevi ayni haklar tesis edebilir, lisans patent temsil konsorsiyum işletme ve imalat anlaşmaları yapabilir, imal veya ithal ettiği veya satın aldığı malları toptan veya perakende satışlarını yapabilir ve ihraç edebilir. Bu maksatla Türkiye dahilinde ve haricinde bayilikler ve mümessillikler ihdas edebilir. ve 17. 8. 2007 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Arıtaş Basınçlı Kaplar nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Arıtaş Basınçlı Kaplar konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Arıtaş Basınçlı Kaplar