Tel: (0224) 366 1244

Adres: Selçukbey Mah. Söğütdibi Sok. No: 60, Yıldırım, Bursa, Türkiye


Arif Nihat Asya İlköğretim Okulu, Bursa ili Yıldırım ilçesinin Selçukbey Mah. mahallesinde yer alıyor. Arif Nihat Asya İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Arif Nihat Asya İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Arif Nihat Asya İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Arif Nihat Asya İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Arif Nihat Asya İlköğretim Okulu

0 görüş var

Arif Nihat Asya İlköğretim Okulu adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.82 puan almıştır.
Arif Nihat Asya İlköğretim Okulu
Selçukbey Mah., Yıldırım, Bursa.
+90(0224) 366 1244 Arif Nihat Asya İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Arif Nihat Asya İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...