Tel: (0212) 619 9090

Adres: Eski Edirne Asfaltı 54. Sok. No: 1 Ak Bank Dük:5 İsmetpaşa Mh. Sulltançiftliği Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Arena Sürücü Kursu, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Şemsi Paşa Mah. mahallesinde (54. Sokak) yer alıyor. Arena Sürücü Kursu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Arena Sürücü Kursu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Arena Sürücü Kursu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Arena Sürücü Kursu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Arena Sürücü Kursu

0 görüş var

Arena Sürücü Kursu adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Arena Sürücü Kursu
Şemsi Paşa Mah.54. Sokak, Gaziosmanpaşa, İstanbul.
+90(0212) 619 9090 Arena Sürücü Kursu

Aşağıdaki formu kullanarak Arena Sürücü Kursu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...