Tel: 444 43 60

Adres: Halkalı Merkez Mahallesi, Aytaç Mevkii, Halkalı, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Arena Mega Kültür-Sanat ve Gösteri Merkezi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Halkalı Merkez Mah. mahallesinde yer alıyor. Arena Mega Kültür-Sanat ve Gösteri Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Arena Mega Kültür-Sanat ve Gösteri Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Arenamega, 10. 000'i kapalı mekanda olmak üzere toplam 35. 000 izleyici ağırlayabiliyor. Anfi tiyatro tarzında modern mimarisiyle konser, gösteri, etkinlik, uluslararası prodüksiyonlara ev sahipliği yapacak mekanı sunuyor.

Halkalı’da, 30. 000 m2 inşaat alanına sahip Arenamega, tamamen gösteri sanatlarına özel tasarlanmış ve donatılmış yapısıyla Türkiye’de bir ilk oluşturuyor.

Sanatsal dönüşümün de öncüsü Küçükçekmece Belediyesi’nin eseri Arenamega, kentlilik bilinci ve kenti sahiplenmenin simgesi. Gelişen, dinamik, modern Küçükçekmece’nin sadece bugünün değil, yarının ihtiyaçlarını karşılayacak bir kent olduğununun kanıtı…

Arenamega özel sahnesi, mimarisi, ışıklandırma ve ses sistemi ile uluslararası prodüksiyonlara, İstanbul genelinde yapılan önemli etkinlik ve konserlere ev sahipliği yapmayı, spor alanları ile sağlıklı yaşam standartlarını artırmayı, özel salonlarıyla akademik çevrelere mekan oluşturmayı amaçlayan son yılların en önemli kültür sanat yatırımı.

Arenamega, TEM ve D100 (E-5) otoyolları arasındaki direk bağlantıyı sağlayan Basın Ekpres yolunun, Halkalı-Güneşli katlı kavşağına 350 m mesafede yer alıyor. Halkalı Merkez Mahallesi, Aytaç Mevkii, Fatih Caddesi ve Gümrük Yolu arasında konumlanıyor.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Arena Mega Kültür-Sanat ve Gösteri Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Arena Mega Kültür-Sanat ve Gösteri Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Arena Mega Kültür-Sanat ve Gösteri Merkezi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Arena Mega Kültür-Sanat ve Gösteri Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...