Tel: (0478) 211 3090

Adres: Askerlik Şubesi, Kaptanpaşa Mah.Topçu Cad. No: 92 Merkez, , Ardahan, Türkiye


Ardahan Askerlik Şubesi, Ardahan ili Ardahan Merkez ilçesinin Kaptan Paşa Mah. mahallesinde yer alıyor. Ardahan Askerlik Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ardahan Askerlik Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ardahan Askerlik Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ardahan Askerlik Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ardahan Askerlik Şubesi

0 görüş var

Ardahan Askerlik Şubesi adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.2 puan almıştır.
Ardahan Askerlik Şubesi
Kaptan Paşa Mah., Ardahan Merkez, Ardahan.
+90(0478) 211 3090 Ardahan Askerlik Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ardahan Askerlik Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...