Tel: (0212) 426 2530

Adres: Sultanmurat Cad. No: 128/B Sefaköy Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Arçelik Bayi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Fevzi Çakmak Mah. mahallesinde (Sultan Murat Caddesi) yer alıyor. Arçelik Bayi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Arçelik Bayi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Arçelik Bayi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Arçelik Bayi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Arçelik Bayi

0 görüş var

Arçelik Bayi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
Arçelik Bayi
Fevzi Çakmak Mah.Sultan Murat Caddesi, Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 426 2530 Arçelik Bayi

Aşağıdaki formu kullanarak Arçelik Bayi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...