Arcadium Alışveriş Merkezi logo

Tel: (0312) 241 1500

Adres: Koru Mahallesi, 2432 Sokak (8. Cadde), No: 192, Arcadium Avm, Pk: 06810, Çayyolu, Ankara, Türkiye


Arcadium Alışveriş Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Koru Mah. mahallesinde (8. Cadde) yer alıyor. Arcadium Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Arcadium Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Arcadium Alışveriş Merkezi
    Toplam 31 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.74 puan aldı.
  • Bugün Arcadium'da düzenlenen,18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi Kutlamalarına katıldım.Çok duygulandım,çok mutlu oldum.Harika bir organizasyondu. Böyle güzel bir gün geçirmeme neden olduğunuz için teşekkür ederim. Yönetim kademenizi kutluyorum.

    35/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Arcadium Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Arcadium Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Arcadium Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Arcadium Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...