Tel: (0212) 540 7741

Adres: Reyhan Cad. No: 90 Daire: 1 Yeşilova Mh. Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Aras Kliniği, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Yeşilova Mah. mahallesinde (Reyhan Caddesi) yer alıyor. Aras Kliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aras Kliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her çeşit sağlık hizmetleri vermek üzere özel hastaneler poliklinikler dsipanserler laboratuarlar sağlık merkezleri ve tesisleri sağlık kabinleri doğumevleri diş (ağız sağlığı)ve protez tedavi merkezleri kurmak ve bu merkezleri işletmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aras Kliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aras Kliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aras Kliniği

0 görüş var

Aras Kliniği adlı mekan, 33 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.03 puan almıştır.
Aras Kliniği
Yeşilova Mah.Reyhan Caddesi, Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 540 7741 Aras Kliniği

Aşağıdaki formu kullanarak Aras Kliniği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...