Aras Kargo Rıhtım logo

Tel: (0549) 776 8124 veya (0549) 776 8125

Adres: Osmanağa Mh. Yoğurtçu Şükrü Sokak, No: 32 / A, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Aras Kargo Rıhtım, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Rasimpaşa Mah. mahallesinde (Recaizade Sokak) yer alıyor. Aras Kargo Rıhtım yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aras Kargo Rıhtım nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Aras Kargo Rıhtım
    Toplam 8 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.12 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aras Kargo Rıhtım nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aras Kargo Rıhtım konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aras Kargo Rıhtım

Aşağıdaki formu kullanarak Aras Kargo Rıhtım ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...