Aras Kargo Des Şubesi logo

Tel: (0549) 782 1192 veya (0549) 776 8103

Adres: Kürkçüler Cad. No: 66 Des Sanç Sit. Yakını Kaftarlar Apt. Yukarı Dudullu Mh. Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Aras Kargo Des Şubesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Esenşehir Mah. mahallesinde (Derya Sokak) yer alıyor. Aras Kargo Des Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aras Kargo Des Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Aras Kargo Des Şubesi
  Toplam 23 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.57 puan aldı.
 • Cok yogun bir sube olmasina ragmen tum personel cok ozverili calisiyor hepsine tesekur ederim

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Bukadar amatörce bilinçsizce ticaret olamaz.muhatap bulamıyosunuz 2 saat telefon açılmıyor.muhatap buluncada sorununuz çözülmüyor.yazık sadece yazık diyorum.

  1/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aras Kargo Des Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aras Kargo Des Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aras Kargo Des Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Aras Kargo Des Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...