Tel: (0212) 882 2820

Adres: Piyade Sok. No: 8 Fatih Mh. Kordonboyu Büyükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Aqua Marine Park, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinin Fatih Mah. mahallesinde (Hamza Pınar Sokak) yer alıyor. Aqua Marine Park yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aqua Marine Park nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aqua Marine Park nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aqua Marine Park konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aqua Marine Park

0 görüş var

Aqua Marine Park adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.96 puan almıştır.
Aqua Marine Park
Fatih Mah.Hamza Pınar Sokak, Büyükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 882 2820 Aqua Marine Park

Aşağıdaki formu kullanarak Aqua Marine Park ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...