Tel: (0322) 457 8349

Adres: Anadolu Ünv. Açıköğretim Fakültesi Adana Bürosu, Reşatbey Mh. 62010 Sk. No:16 Harun Demir Apt. Zemin Kat Seyhan, 01140 Ziyapaşa, , Adana, Türkiye


AÖF Adana Bürosu, Adana ili Seyhan ilçesinin Ziyapaşa Mah. mahallesinde yer alıyor. AÖF Adana Bürosu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. AÖF Adana Bürosu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak AÖF Adana Bürosu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak AÖF Adana Bürosu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: AÖF Adana Bürosu

1 görüş var

  • telefonunuz sürekli meşkul çalıyor. başka bir numaranız yokmu.

    Misafir, 30.06.2011 11:04:00

AÖF Adana Bürosu adlı mekan, 37 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.73 puan almıştır.
AÖF Adana Bürosu
Ziyapaşa Mah., Seyhan, Adana.
+90(0322) 457 8349 AÖF Adana Bürosu

Aşağıdaki formu kullanarak AÖF Adana Bürosu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...