AÖF Adana Toros Bürosu logo

Tel: 444 10 26

Adres: Açıköğretim Fakültesi, Reşatbey Mh. 62010 Sokak, No: 16 Harun Demir Apt. Zemin Kat Seyhan Adana, Türkiye


AÖF Adana Toros Bürosu, Adana ili Seyhan ilçesinin Reşatbey Mah. mahallesinde (62010. Sokak) yer alıyor. AÖF Adana Toros Bürosu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. AÖF Adana Toros Bürosu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  AÖF Adana Toros Bürosu
  Toplam 48 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.75 puan aldı.
 • Benim açık liseden zorunlu derslerim kalmış aöf den maliye bölümü geldi kayıt yapma ihtimalim varmı Yada ön kayıt yaptırma ihtimalim varmıdır ?

  5/ 5 yıldız
  ,

 • kayıtlarınız eylül 1 indeymiş kaçına kadar sürecek kayıtlarınız ???

  5/ 5 yıldız
  ,

 • telefonunuz sürekli meşkul çalıyor. başka bir numaranız yokmu.

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak AÖF Adana Toros Bürosu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak AÖF Adana Toros Bürosu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: AÖF Adana Toros Bürosu

Aşağıdaki formu kullanarak AÖF Adana Toros Bürosu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...