Tel: (0212) 418 3205

Adres: Küçükköy Yolu Cad. No: 12 Şafak Hastanesinin Çarprazında Bağlarbaşı Mh. Merkez Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Anteplioğlu İskender Kebap, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Küçükköy Yolu Caddesi) yer alıyor. Anteplioğlu İskender Kebap yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Anteplioğlu İskender Kebap nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket konusu ile ilgili her türlü yiyecek ve içcek maddelerini kapsamak üzere gıda sanayi ve ticareti ile ilgili işletmeler kurmak, ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Anteplioğlu İskender Kebap
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.67 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Anteplioğlu İskender Kebap nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Anteplioğlu İskender Kebap konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Anteplioğlu İskender Kebap