Antares Alışveriş Merkezi logo

Tel: (0312) 321 0600

Adres: Halil Sezai Erkut Caddesi, Afra Sokak, No: 1 / A, Antares Avm, Ayvalı - Etlik, Keçiören, Ankara, Türkiye


Antares Alışveriş Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinin Etlik Mah. mahallesinde (halil-sezai-erkut-cd) yer alıyor. Antares Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Antares Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Antares Alışveriş Merkezi
    Toplam 25 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.52 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Antares Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Antares Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Antares Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Antares Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...