Tel: (0242) 238 6318

Adres: Meltem Mh 3802 Sk. No: 4 Muratpaşa, Antalya, Türkiye


Antalya Tapu Kadastro Müdürlüğü, Antalya ili Muratpaşa ilçesinin Meltem Mah. mahallesinde yer alıyor. Antalya Tapu Kadastro Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Antalya Tapu Kadastro Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Antalya Tapu Kadastro Müdürlüğü
    Toplam 25 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.32 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Antalya Tapu Kadastro Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Antalya Tapu Kadastro Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Antalya Tapu Kadastro Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Antalya Tapu Kadastro Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...