Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi logo

Tel: (0242) 249 4400

Adres: Varlık Mh. Kazım Karabekir Caddesi, Pk: 07100, Soğuksu, Muratpaşa, Antalya, Türkiye


Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinin Varlık Mah. mahallesinde yer alıyor. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    Toplam 29 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.62 puan aldı.
  • dün akşam saat 21.30 da hastanenize geldim. kaydımı oldum sıra verdiler. sıra 414 de idi ve benim sıram 491 de idi. bel agrım vardı ve ondan önceki gece yatamadım. gündüz de calışmaktan gelemedim akşam acile gideri dedim.belki sıra gecer diye 00.40 a kadar bekledim ama sıranın gelecegi yoktu ve 1 tane doktor bakıyordu o kadar hastaya. herkes sefil içinde orada bekliyordu. orası bi devletin acili bu kadar bekletmeye ne hakkınız var sizin. bu kadar sacmalık olamaz. dün gece muayene bile olamadım. bu saçmalıga bir son vermeniz ümidiyle.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...