Tel: (0242) 345 4550

Adres: Anafartalar Caddesi (üçgen Mevkii), Atatürk Devlet Hastanesi, Muratpaşa, Antalya, Türkiye


Antalya Atatürk Devlet Hastanesi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinin Üçgen Mah. mahallesinde yer alıyor. Antalya Atatürk Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Antalya Atatürk Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Antalya Atatürk Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Antalya Atatürk Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Antalya Atatürk Devlet Hastanesi

0 görüş var

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.52 puan almıştır.
Antalya Atatürk Devlet Hastanesi
Üçgen Mah., Muratpaşa, Antalya.
+90(0242) 345 4550 Antalya Atatürk Devlet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Antalya Atatürk Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...