Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi logo

Tel: (0312) 306 1000 veya (0312) 312 0312

Adres: Atatürk Bulvarı, Kızılay Sokak, No: 4, Sıhhiye, Altındağ, Ankara, Türkiye


Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinin Gündoğdu Mah. mahallesinde (Atatürk Blv) yer alıyor. Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi

3 görüş var

  • çok güzel bir yer çok begendim bende orda olmak isterdim

    Misafir, 08.12.2010 16:37:00

  • benim için olmassaolmaz nitelikte bir hastane ben aydından bu harika hastane için geliyorum çalışan tüm persenole içten teşekkürler iyki varsınız minnettarım

    Misafir, 30.10.2010 14:10:00

  • yeterli sayıda yatak yok çoğaltılmasını rica ediyorum.burhan şahin ve erkan parlak hocalarıma selamlar onlar benim için çok değerli insanlar hayatımı onlara borçluyum

    Misafir, 12.10.2010 00:29:00

Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi adlı mekan, 38 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.92 puan almıştır.
Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi
Gündoğdu Mah.Atatürk Blv, Altındağ, Ankara.
+90(0312) 306 1000 Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...