Tel: (0312) 595 8000

Adres: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Yerleşkesi, Pk: 06100, Sıhhıye, Altındağ, Ankara, Türkiye


Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ankara ili Altındağ ilçesinin Hacettepe Mah. mahallesinde (Adnan Saygun Caddesi) yer alıyor. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
    Toplam 58 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.59 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...