Tel: (0312) 595 6000

Adres: Tıp Fakültesi Cd. Dikimevi, Çankaya, , Ankara, Türkiye


Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alıyor. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi

0 görüş var

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi adlı mekan, 46 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.43 puan almıştır.
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi
, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 595 6000 Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...