Tel: (0312) 595 8000

Adres: Mamak, Aü Tıp Fakültesi Hst. , 06340 Balkiraz, , Ankara, Türkiye


Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ankara ili Mamak ilçesinin Balkiraz Mah. mahallesinde (AÜ Tıp Fakültesi Hst.) yer alıyor. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

0 görüş var

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi adlı mekan, 57 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.63 puan almıştır.
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
Balkiraz Mah.AÜ Tıp Fakültesi Hst., Mamak, Ankara.
+90(0312) 595 8000 Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...