Adres: Çankaya, Aü Siyasal Bilimler Fakültesi, 06600 Fakülteler, , Ankara, Türkiye


Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü, Ankara ili Çankaya ilçesinin Fakülteler Mah. mahallesinde (AÜ Siyasal Bilimler Fakültesi) yer alıyor. Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü

0 görüş var

Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.42 puan almıştır.
Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü
Fakülteler Mah.AÜ Siyasal Bilimler Fakültesi, Çankaya, Ankara.
Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü

Aşağıdaki formu kullanarak Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...