Tel: (0312) 580 7343

Adres: Uyanış Mah. 1105. Sk. No: 2, Keçiören, Ankara, Türkiye


Ankara Ticaret Odası İlköğretim Okulu, Ankara ili Keçiören ilçesinin Uyanış Mah. mahallesinde (29. Sokak) yer alıyor. Ankara Ticaret Odası İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ankara Ticaret Odası İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ankara Ticaret Odası İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ankara Ticaret Odası İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ankara Ticaret Odası İlköğretim Okulu

0 görüş var

Ankara Ticaret Odası İlköğretim Okulu adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Ankara Ticaret Odası İlköğretim Okulu
Uyanış Mah.29. Sokak, Keçiören, Ankara.
+90(0312) 580 7343 Ankara Ticaret Odası İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Ankara Ticaret Odası İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...