Tel: (0312) 418 6662

Adres: Necatibey Mahallesi, Anafartalar Cad. No: 70, Ulus / Çankaya, Ankara, Türkiye


Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü, Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alıyor. Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...