Tel: (0312) 215 9098

Adres: Yukarı Bahçelievler Mah. Azerbaycan Cad. 06500, Merkez, Ankara, Türkiye


Ankara Pazarı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Yukarı Bahçelievler Mah. mahallesinde (Azerbaycan Caddesi) yer alıyor. Ankara Pazarı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ankara Pazarı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ankara Pazarı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ankara Pazarı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ankara Pazarı

0 görüş var

Ankara Pazarı adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
Ankara Pazarı
Yukarı Bahçelievler Mah.Azerbaycan Caddesi, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 215 9098 Ankara Pazarı

Aşağıdaki formu kullanarak Ankara Pazarı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...