Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi logo

Tel: (0312) 336 0909

Adres: Mehmet Akif Ersoy Mh. 13. Cadde, No: 56, Dr. Abdurrahman Yurtaslan Devlet Hastanesi, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Mehmet Akif Ersoy Mah. mahallesinde (Ankara Onkoloji Hst.) yer alıyor. Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Hastane Ankara ili'nin, yenimahalle İlçesi, demetevler semtinde olup ulaşımı oldukça kolaydır. Ankara'nın çeşitli merkezlerinden gerek özel araçlarınızla gerekse toplu taşıma sistemlerini kullanarak hastanemize ulaşmak mümkündür. Özel aracı olmayan yurttaşlarımız metro ile hastanemize gelebilir. Metro sistemi kullanan hastalarımız " HASTANE " durağında indiklerinde aşağıdaki krokide görüldüğü gibi hastanemize ulaşabilir. Ankaray sistemini kullanarak hastanemize gelmek istediğinizde ise Ankaray " KIZILAY " istasyonundan metroya aktarma yaparak ve yine " HASTANE " durağında inerek ulaşımı sağlayabilirsiniz.


0 görüş var

    Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    Toplam 28 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2.86 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...