Ankara Numune Hastanesi logo

Tel: (0312) 508 4000

Adres: Hacettepe Mh. Talatpaşa Bulvarı, No: 5, Numune Hastanesi, Pk: 06100, Altındağ, Ankara, Türkiye


Ankara Numune Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinin Hacettepe Mah. mahallesinde (Talatpaşa Bulvarı) yer alıyor. Ankara Numune Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ankara Numune Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Ankara Numune Hastanesi
    Toplam 33 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.21 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ankara Numune Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ankara Numune Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ankara Numune Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ankara Numune Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...