Tel: (0312) 310 3535 veya (0312) 310 5453

Adres: Ziraat Mh. İrfan Baştuğ Caddesi, Dışkapı, Altındağ, Ankara, Türkiye


Ankara Mevki Asker Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinin Ziraat Mah. mahallesinde (İrfan Baştuğ Caddesi) yer alıyor. Ankara Mevki Asker Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ankara Mevki Asker Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Ankara Mevki Asker Hastanesi
    Toplam 56 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.04 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ankara Mevki Asker Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ankara Mevki Asker Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ankara Mevki Asker Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ankara Mevki Asker Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...